Korzystaj z naszych ofert! Zadzwoń po wycenę: (+48) 516 227 165
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17.00
O Nas

Jesteśmy specjalistami od czystości. Poznaj nas bliżej.

Czyste i zadbane powierzchnie
Usługi Profesjonalnego Utrzymania Czystości

Edi Cleaning jest prężnie rozwijającą się firmą istniejącą od 2009 roku na początku zajęliśmy się sprzątaniem apartamentów i mieszkań. Z biegiem czasu doświadczenie i wysoka jakość wykonywanych usług pozwoliła Nam rozwinąć skrzydła. Sprzątanie biur, zakładów pracy, fabryk i innych przestrzeni to nasza specjalność. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania. Pracujemy na produktach i sprzętach najwyższej jakości, stale powiększamy zakres naszych usług. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i dużą wiedzę na temat pracy. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, ofertę dostosowujemy indywidualnie pod klienta. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem. W 2018 roku zdecydowaliśmy się wybudować obiekt, wyłącznie na usługi autodetailingu. Opiekujemy się nie tylko autami, jesteśmy w stanie zająć się także motocyklami jak i łodziami.

Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta i stały rozwój.

1
zadowolonych klientów i usługodawców
1
Lat istnienia firmy na rynku
Pełen profesjonalizm, począwszy od wyceny po wykonanie usługi. Polecam współpracę z firmą i na pewno nie raz skorzystam z ich usług. Mieszkanie po lokatorach wysprzątane perfekcyjnie!
Bez tytułu (300×300 px)
Irena
Miły kontakt, ekspresowa wycena, realizacja zlecenia bardzo dobrej jakości, starannie wykonane sprzątanie, polecam firmę.
mike-dooley
Marcin
Wiodące marki środków czystości i sprzętów do sprzątania z których korzystamy
pl_PLPolish

Brak produktów w koszyku.